Magyar oroszlánok - hungariako lehoiak - leones húngaros

athletichungara

Rövidhírek

2016. szeptember 05. - athtleticgugara

Csak azért mert ostoba válogatott szünet van, nem áll meg az élet sem a Lezama sem a San Mamés környékén. Rövidhírek.

A lányok győzelemmel kezdték a bajnokságot, Eunate és Lucia Garcia góljaival verték az Albacetét.

A Katxorros, azaz a Bilbao Athletic is az Albacetével játszott, idegenben. A 0-0-ás eldöntetlen azt jelenti, hogy három forduló után is veretlen a második csapat, viszont már nem 100 százalékos.

És a másodosztályban is rendeztek meccseket. Kölcsönjátékosaink, egykori játékosaink és opciós játékosaink szereplése:

Gil végigjátszotta csapata idegenbeli pontszerzését Mallorcán. Mallorca-Ovideo 0-0.

A Levante hálóját nem Remiro védte idegenben a Nastic ellen, mivel a kapus ismét a korosztályos válogatottal készül.

Ruiz de Gallareta végigtolta a meccset a Numanciában, 1-1-et játszottak hazai pályán az Alcorcónnal.

Megint nyert az Elche Guillermóval a kezdőben, ezúttal a Tenerife kapott hármat. (Érdekes, hogy miután a hazaiak megszerezték második góljukat, Guillermót egyből lecserélték...) Iriondo padon sem ült.

Cica Sola 12 percet kapott a Getaféban.

Ramalho nem játszott a Gironában, amely ki is kapott a Valladolid vendégeként. Exteberria padon sem ült a hazaiaknál.

A forduló meccse: Mirandes-Cadiz. Guarrotxena megszerezte első gólját a hazaiaknál, Aurtenetxe a 72. percben állt be. Santamaria viszont első meccsén alig fél órát volt a pályán a Cadizban, mivel a 36. percben második sárgával kiszórták. 3-2-re nyertek a hazaiak.